Home Mensen Ditjes en Datjes Ditjes en Datjes
|
Lekker … lekker … de groetjes van uit de lucht. |
|
donderdag 11 december 2008 |
|
Zijn wij, mensen, van alle wezens op deze aarde, als bevoorrechte schepsels geschapen? Toen de Schepper op de 5e dag van zijn scheppingswerk vissen en vogels op de aarde zette gaf hij hun een vrijgeleide mee om zeker niet te moeten werken. Hij gaf de vogels de raad mee om nooit te zaaien, niet te maaien maar wel te oogsten. Een deel van die pietjes heeft dat wel heel netjes naar zijn hand - of snavel - gezet. In plaats van bessen en vruchten van wilde planten te gebruiken hebben ze zich gespecialiseerd in het nuttigen van veredelde vruchten, o.a. aardbeien, kersen, maïs, appelen en peren, en meer van die gecultiveerde lekkernijen.
|
|
Lees meer...
|
|
|
woensdag 10 december 2008 |
|
De viergeslachten?
Geen viergeslachten.
|
|
Lees meer...
|
|
|
Limonade, op grootmoeders wijze |
|
donderdag 02 oktober 2008 |
In vorig nummer deden we een oproep voor reepten op grootmoeders wijze. En we kregen enkele interessante inzendingen, waarvoor dank.
Heb je nog een beproefd recept, aarzel niet om het kenbaar te maken aan Merksplas....
|
|
Lees meer...
|
|
|
KAWS fietstocht Merksplas-Lourdes |
|
woensdag 01 oktober 2008 |
|
Toen we drie jaar geleden nog maar amper onze fiets hadden weggezet in Lourdes, zei er al ene dat we over drie jaar opnieuw zouden rijden. Deze grap is dus werkelijkheid geworden. Aan de startmeet stonden op 14 augustus: Jos Adriaensens, Gust Berrens, Herman Havermans, Charel Kersemans, Essy Musschoot, Willy Pelkmans, Patrick en Peter Wuyts, Jan en Jos Jacobs. En tien dagen later arriveerde de kern in Lourdes.
|
|
Lees meer...
|
|
|
|
|
Abonneer je...
... en je kan alle artikels lezen die op deze site staan. Nu vind je misschien maar enkele artikels. Abonneren kan makkelijk, goedkoop en snel.
Te doen
Sorry, er is de volgende dagen niets te doen
|